Vyberte stránku

Daniel Hrachovec

Finanční poradce

Pomohu vám optimalizovat vaše finance

O mně

V oblasti finančního poradenství a zprostředkování působím od roku 2011. Finanční trh se neustále vyvíjí a proto se v této oblasti pravidelně vzdělávám a rozšiřuji tak své znalosti a dovednosti. Splňuji všechny odborné zkoušky ČNB a klientovi tak mohu nabídnout komplexní finanční poradenství. Specializuji se na povinné ručení a havarijní připojištění, životní pojištění, hypoteční úvěry a refinancování drahých úvěrů, firemní pojištění až po doplňkové penzijní či stavební spoření.

Mým cílem je především poctivě a kvalitně servisovat klienty a udržet s nimi dlouhodobou spolupráci založenou na důvěře a pravidelné komunikaci. Pokud budete chtít poradit nebo se zeptat ohledně Vašich financí, neváhejte se na mě obrátit. Rád Vám nezávazně a zdarma poradím.

Reference dlouhodobých klientů

“Určitě doporučuji všem. Pan Hrachovec je velice slušný a seriozni finacni poradce ktery se orientuje ve svem oboru a vzdycky rad vyjde kazdemu zakaznikovi vstric.Rad se k nemu vracim jako staly klient.”

Petr Maňák

21. října 2019

“️Vřele doporučuji všem, profesionální přístup, nadstandardní servis, pečlivost atd.. Co tě se týká financí, tak je pro mě jasná jednička”

Martin Pešák

21. listopadu 2018

“Se službami Pana Hrachovce jsem nad míru spokojený. Spolupracuji s ním na mých smlouvách již několik let a můžu všem vřele doporučit. Mezi jeho přednosti patří, důslednost, pečlivost, smysl pro detail, ochota, férové jednání a snaha splnit požadavky klienta. Při naší poslední spolupráci jsme řešili konsolidaci mých úvěrů i přesto že mi nedávali ostatní velké šance na vyřešení mé situace a několikrát mě odmítli, Pan Hrachovec to nevzdal, vynaložil obrovské úsilí a podařilo se mu situaci vyřešit.”

Stanislav Matyska

13. září 2017

Sjednejte si schůzku ještě dnes!